ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТИ-ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАВСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Нещодавно на кафедрі інструментального виконавства відбувся випускний екзамен «Виконання концертної програми з фаху» бакалаврів 46 та 49 груп денної форми навчання. У складі державної екзаменаційної комісії були: Заслужений працівник освіти України, кандидат педагогічних наук, професор кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Балдинюк Дмитро Іванович; декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Олійник Тетяна Іванівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяна Анатоліївна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Гусак Владислав Анатолійович, викладач кафедри інструментального виконавства Бойко Ірина Михайлівна.

На екзамені звучала музика Й. Баха, Л. Бетховена, Д. Скарлатті, Дж. Каччіні, К. Вебера, Т. Альбіноні, С. Рахманінова, О. Холмінова, І. Яшкевича, Дж. Гершвіна, А. П’яццоли, Р. Гальяно, Я. Неруди, Р. Гриньківа, О. Герасименко та ін.

Випускники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності. Так, найвищий бал (100) отримали лауреати міжнародних конкурсів: Нетребенко Антон, Косенко Вероніка, Семко Людмила, Мельник Владислав, найвищий бал також отримала Черніченко Катерина; екзаменаційна комісія високо оцінила виступи Риженка Андрія, Козачка Віталія, Присяжнюка Ярослава.

Бажаємо випускникам успішно скласти вступні випробування до магістратури та нових творчих досягнень.