8 липня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Терешко Інна Григорівна!
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/07/Z-Dnem-narodzhennya-Tereshko-892x1024.jpg)
Шановна Інно Григорівно, сердечно вітаємо Вас з Днем народження!
Ваш професіоналізм, досвід, любов до мистецтва, говорять про Вас як про гідного лідера та керівника. Залишайтеся такою ж чарівною і милою, шанованою і наполегливою, цілеспрямованою і успішною. Нехай в житті буде багато щасливих моментів, теплих зустрічей і приємних компліментів.
Бажаємо Вам подальших професійних досягнень, реалізації найграндіозніших проектів, міцного здоров’я, успіхів, щастя та благополуччя! Нехай завжди з Вами буде щира і всебічна підтримка колег, друзів та рідних!
Професорсько-викладацький та
студентський колективи
факультету мистецтв