ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

9 липня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Андрощук Людмила Михайлівна!

Шановна Людмило Михайлівно, дозвольте привітати Вас з Днем народження!

Ви ‒ умілий керівник і чудова жінка, Ви ‒ любляча мама і успішний діяч. Весь наш скромний колектив із великою повагою хоче побажати Вам щоб Ваш авторитет, впевнена життєва позиція, високі прагнення, ідеали та цілеспрямованість завжди виводили Вас на фінішну пряму успіху і благополуччя!

Бажаємо бути коханою і щасливою! Нехай будуть щасливі і здорові Ваші рідні та близькі. Нехай Ваше щире серце завжди вірить в чудо, а душа прагне до заповітних мрій! З Днем народження!

Адміністрація факультету мистецтв,
колектив кафедри хореографії