ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 11 вересня, свій День Народження святкує викладач та концертмейстер кафедри інструментального виконавства Хижко Ольга Володимирівна!

Хай будуть з Вами здоров’я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали Ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!

Адміністрація факультету мистецтв,
колектив кафедри інструментального виконавства

ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)

Курси підвищення кваліфікації є частиною неперервної педагогічної освіти. Метою курсів є удосконалення професійних навичок шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

ВИВЧАЄМО ДОСВІД АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ В ПОЛЬЩІВИВЧАЄМО ДОСВІД АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ В ПОЛЬЩІ

23 квітня 2024 р. викладачі та здобувачі вищої освіти факультету  мистецтв відвідали онлайн-лекцію викладача польських ЗВО (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Akademia Nauk Stosowanych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie)

ФОЛЬКЛОРНА ПРАКТИКА – НЕВІДʼЄМНА УМОВА ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ МУЗИКИФОЛЬКЛОРНА ПРАКТИКА – НЕВІДʼЄМНА УМОВА ПРОФЕСІОНАЛІЗАЦІЇ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ МУЗИКИ

Нещодавно студенти 12 групи мистецько-педагогічного факультету напряму підготовки «Музичне мистецтво» разом зі своїм викладачем, доцентом кафедри української літератури та українознавства та кафедри музичного мистецтва Семенчуком Василем Васильовичем, проходили фольклорну практику