ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ “НАВКОЛО СВІТУ ЗА 60 ХВИЛИН”

ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ “НАВКОЛО СВІТУ ЗА 60 ХВИЛИН”

АФІША ПОДОРОЖ НА 12 ЛИСТОПАДА

12 листопада в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини о 17:00 та 14 листопада в приміщенні міського будинку культури о 16:00 відудеться хореографічна вистава “Навколо світу за 60 хвилин” – творчий проект студентів 34 групи мистецько-педагогічного факультету напряму підготовки “Хореографія” з дисципліни “Мистецтво балетмейстера”. Кервник проекту – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, художній керівник Народного аматорського ансамблю сучасного танцю “Візаві” Людмила Михайлівна Андрощук. Запршуються всі шанувальники хореографічного мистецтва! ВХІД ВІЛЬНИЙ!

З повагою,
кафедра хореографії та художньої культури

2 коментарі до “ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ “НАВКОЛО СВІТУ ЗА 60 ХВИЛИН””

1. Впевнена що це буде неперевершено!

2. Молодці 34!!! тепер ми впевнені, що Ви все зможете! Натхнення, креативності та успіху Вам і Вашому керівнику!