ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

25 вересня свій День народження святкує викладач кафедри інструментального виконавства Коваленко Анатолій Сергійович.

Шановний імениннику! Щиро вітаємо Вас із Днем народження!

Нехай пливе щасливо Ваш життєвий човен,
Минає легко береги круті,
Й любові буде хай завжди він повен –
То є найголовнішім у людськім житті.
Нехай в душі завжди горять
Іскринки радості й бажання,
Нехай не знає серце зрад,
А тільки радість і кохання!

Адміністрація факультету
колектив кафедри інструментального виконавства

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ДУЕТ НАШОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВЖЕ ВКОТРЕ ОТРИМУЄ ПЕРЕМОГУ!ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ДУЕТ НАШОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВЖЕ ВКОТРЕ ОТРИМУЄ ПЕРЕМОГУ!

З 23 по 26 квітня у польському місті Санок Підкарпатського воєводства проходили ХVІІІ Міжнародні зустрічі акордеоністів «Санок 2014». З 1994 р. Міжнародний конкурс раз на два роки збирає акордеоністів із

ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ТИ МАЄШ ПРАВО НА ОСВІТУ БЕЗ КОРУПЦІЇ»ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ: «ТИ МАЄШ ПРАВО НА ОСВІТУ БЕЗ КОРУПЦІЇ»

27 березня 2019 року для студентів факультету мистецтв відбувся круглий стіл на тему: «Ти маєш право на освіту без корупції». У своєму вступному слові декан факультету мистецтв Терешко Інна Григорівна

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КВЕСТ-МАРАФОНУ «ЧИ ЗНАЄМО МИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА?»ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КВЕСТ-МАРАФОНУ «ЧИ ЗНАЄМО МИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА?»

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що на базі Всеукраїнського культурно-наукового фонду Т. Шевченка у березні-червні 2019 року для учнів та студентів буде проведено Всеукраїнський квест-марафон «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?».