ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗНАЙОМСТВО З МАЙБУТНІМИ АБІТУРІЄНТАМИ

ЗНАЙОМСТВО З МАЙБУТНІМИ АБІТУРІЄНТАМИ

09 жовтня представники факультету мистецтв відвідали заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Канівського району. Гостинно приймали викладачів університету Мельниківський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Таганчанська загальноосвітня школа I-III ступенів імені С. К. Федоренка, Мартинівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Межиріцька загальноосвітня школа I-III ступенів та Хмільнянський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Загальну інформацію про спеціальності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за якими здійснюється підготовка майбутніх фахівців та зокрема мистецькими ‒ яскраво представила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Тетяна Анатоліївна Радзівіл. Про курси підготовки до вступу у заклади вищої освіти, на які оголошено набір в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини ‒ детально розповів старший викладач кафедри інструментального виконавства Анатолій Сергійович Коваленко.

Адміністрація факультету мистецтв дякує директорам закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Канівського району за співпрацю та бажає майбутнім абітурієнтам високих результатів у вступній кампанії 2020 року!