ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

22 листопада 2013 року об 11 год. в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (Садова 28) відбудеться День відкритих дверей мистецько-педагогічного факультету. В програмі: • презентація факультету; • ознайомлення з особливостями вступної кампанії; • концерт творчих колективів та вокалістів факультету; • індивідуальні профорієнтаційні консультації. Запрошуємо випускників коледжів, училищ, загальноосвітніх шкіл, всіх бажаючих завітати до нас і познайомитися з факультетом!

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Адміністрація факультету