ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЦІКАВА ФОРМА РОБОТИ ЗІ СТУДЕНТАМИ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ

ЦІКАВА ФОРМА РОБОТИ ЗІ СТУДЕНТАМИ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Прийшла гаряча пора заліково-екзаменаційної сесії на мистецько-педагогічному факультеті! Наступив час для студентів віддати належне, і показати, чого ж вони досягнули за поточний семестр.
Нещодавно свій черговий екзамен складали студенти 44 групи напряму підготовки «Хореографія» з дисципліни «Теорія і методика класичного танцю». Викладач – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Андрощук Людмила Михайлівна.

ЦІКАВА ФОРМА РОБОТИ ЗІ СТУДЕНТАМИ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Серед комплексу завдань, які постали перед студентами-хореографами, була побудова уривку відомого класичного балету. Напрочуд цікаве, але водночас складне завдання, виявилося справжнім випробуванням для студентів. Зі слів майбутніх педагогів, ‒ це стало великим досвідом на їхньому шляху професійного зростання. Адже виконувати пропоновані викладачем елементи ‒ це одна річ, а створення власного або відтворення вже відомого твору, має свої особливості. Загалом все це  – справа професійної майстерності.

Але не зважаючи на труднощі, що виникали на шляху студентів у процесі підготовки до іспиту, всі вони залишилися позаду. Студенти отримали позитивні оцінки, оскільки представили свої роботи на високому професійному рівні.
Вітаємо вас та вашого викладача класичного танцю Людмилу Михайлівну Андрощук із успішним складанням іспиту! Бажаємо подальших успіхів у навчанні! Нехай вам щастить!

Один коментар до “ЦІКАВА ФОРМА РОБОТИ ЗІ СТУДЕНТАМИ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ”

1. З талановитим викладачем і студенти розкриваються новими барвами! Нехай щастить вам усім, творіть на радість людям!