ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДКРИТО ТЕСТОВИЙ ДОСТУП ДО ЖУРНАЛІВ WILEY

ВІДКРИТО ТЕСТОВИЙ ДОСТУП ДО ЖУРНАЛІВ WILEY

З радістю повідомляємо, що з 1 лютого по 30 квітня 2020 року відкрито тестовий доступ до престижної колекції журналів видавництва Wiley.  Доступ можливий у локальній мережі установи  і  забезпечується через платформу Wiley Online Library

Wiley Full Journal Collection включає понад 1500 назв авторитетних журналів з архівом видань за понад 20 років – з 1997 по 2020 роки. За тематичним спрямуванням колекція охоплює всі предметні напрями сучасної науки.

Джерело: nauka.udpu.edu.ua