ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ОТРИМАЛА ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ «GOLDEN TIME» (м. Грейвсенд, Англія)

10 лютого 2020 року в м. Грейвсенд (Англія) відбувся Міжнародний конкурс «GOLDEN TIME», учасниками якого в інструментальному жанрі стали виконавці з Англії, України, Білорусі, Узбекистану, Росії.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на цьому конкурсі представляла студентка 54-м групи кафедри інструментального виконавства Семко Людмила (клас доцента Радзівіл Т. А.).

За рішенням журі Семко Людмила отримала Диплом ІІ ступеня.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших творчих здобутків і досягнень!