20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НОВІ ВИКЛИКИ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ: ТВОРЧИЙ ДІАЛОГ З ЕРІКОМ ВІТАКЕРОМ ТА БЕНОМ БРАМОМ

НОВІ ВИКЛИКИ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ: ТВОРЧИЙ ДІАЛОГ З ЕРІКОМ ВІТАКЕРОМ ТА БЕНОМ БРАМОМ

Залишаючись вдома, професорсько-викладацький склад кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва активно розвивається та підтримує тісний зв’язок зі студентством, використовуючи найрізноманітніші методи для комунікації.

11 квітня старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Оксана Валеріївна Прокулевич стала учасником відео-конференції з одним із найвідоміших композиторів сучасності Еріком Вітакером та знаним на весь світ своїми популярними роботами аранжувальником Беном Брамом.

Бен Брам, автор численних аранжувань для гурту «Pentatonix», серед яких – «Hallelujah», Леонарда Коена, у вільній та доступній формі поділився особливостями своєї роботи з мелодіями, сучасними принципами утворення багатоголосся на основі популярних тем.

Працюючи з нотним редактором та демонстрацією екрана, уміло користуючись засобами конференц-зв’язку, композитор-аранжувальник Бен Брам наочно продемонстрував усі етапи своєї роботи з музичною композицією, щедро поділившись цікавою практичною інформацією, яку наші студенти, за бажанням, зможуть використовувати у професійній практичній діяльності.

Легендарний Ерік Вітакер – композитор, автор численних, відомих на увесь світ хорових та оркестрових творів, диригент, оратор, володар Греммі, автор актуальної сьогодні ідеї створення віртуального хору, яким ще у 2009 році зумів об’єднати 185 співаків із 12 країн, співпрацював із Гансом Циммером над створенням мелодії русалок до фільму «Пірати Карибського моря: На дивних берегах» поділився з учасниками історією створення подібних новаторських проєктів. Слід зауважити, що 5 віртуальний хор Еріка, об’єднав більше 8000 голосів зі 120 країн світу.

Ерік Вітакер розповів про особливості власного композиторського письма, концепцію застосування кластерів у своїй творчості, про дружбу та співпрацю з Чарльзом Ентоні Сільвестрі, а також про сучасне хорове мистецтво та перспективи його розвитку в умовах сьогодення та в майбутньому.

Навіть в сучасних умовах музиканти не залишаються осторонь важливих подій в Україні та світі, а продовжують активно розвиватися та завжди знаходитися у пошуку нових шляхів для творчої самореалізації.

Залишити відповідь

Схожі новини

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ ЕСЕ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ 2019ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ ЕСЕ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ 2019

У Київському університеті імені Бориса Грінченка проводиться щорічний конкурс для учнівської та студентської молоді із написання наукового есе, присвяченого темі українсько-польської співпраці та культурної взаємодії. Це творче змагання, у якому

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

10 вересня свій День народження відзначає викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Прокулевич Оксана Валеріївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята! Бажаємо міцного здоров’я, сімейного затишку та

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 10 червня, свій День народження відзначає старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, художній керівник народного аматорського академічного жіночого хору «Юність», яскрава творча особистість, чарівна, розумна, доброзичлива жінка Ятло