10 квітня відбулася робота секції «Естетичні засади виховання та розвитку творчо-обдарованих дітей у мистецькій освіті» в рамках ІІІ міжнародної науково-практичної конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін». Модератор секції – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяна Анатоліївна.

На секційному засіданні виступили науково-педагогічні працівники та магістранти кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Тетяна Радзівіл, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри; кандидати педагогічних наук, доценти: Тетяна Олійник, Віра Калабська, Оксана Умрихіна; магістрантки кафедри: Анастасія Саченко і Людмила Семко.

Упродовж роботи секції було висвітлено питання: «Особливості проведення індивідуальних практичних занять з фаху з інструменталістами – здобувачами вищої освіти», «Еволюція фортепіано й музично-інтонаційні уявлення суспільства», «Підготовка диригента-випускника на практичних заняттях з оркестрового класу в УДПУ імені Павла Тичини», «Педагогічне спілкування у системі навчально-виховних взаємовідносин», «Оригінальний домровий репертуар (на прикладі творів О. Олійника)», «Синтез мистецтв як методологічний принцип формування і розвитку виконавської майстерності інструменталістів у контексті втілення художнього образу».

Секційне засідання пройшло у творчій атмосфері, результатом якого стали ґрунтовні наукові доповіді та дискусії у контексті проблематики конференції.