20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЬ ОНЛАЙН ЛЕКЦІЯ НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ, ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА МИСТЕЦТВ, ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ КРИВОХИЖІ АНАТОЛІЯ МИХАЙЛОВИЧА

ВІДБУЛАСЬ ОНЛАЙН ЛЕКЦІЯ НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ, ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА МИСТЕЦТВ, ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ КРИВОХИЖІ АНАТОЛІЯ МИХАЙЛОВИЧА

25 квітня 2020 року в рамках VII Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти» відбулась онлайн лекція Народного артиста України, заслуженого діяча мистецтв, професора кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Анатолія Михайловича Кривохижі «Проблеми розвитку хореографічного мистецтва».

Доступ до онлайн конференції на Skype був відкритий для всіх бажаючих, тому лекцію слухали не лише учасники конференції, викладачі та студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, а й близько 50 хореографів з різних куточків України: Київ, Харків, Львів, Чернівці, Балта, Вінниця, Бердянськ, Монастирище, Черкаси та ін.

Великий інтерес до життя та творчості одного із найвідоміших балетмейстерів України не випадковий, адже ансамбль «Ятрань», яким керував Анатолій Михайлович, був одним із перших колективів, який презентував танцювальне мистецтво України на світових сценах і мав неймовірний успіх, який підтверджують низка нагород. Анатолій Михайлович став ініціатором створення музею хореографічного мистецтва («Хутір Надія»), який є єдиним у світі.

Видатний хореограф окреслив проблеми розвитку сучасного хореографічного мистецтва в контексті історичної ретроспективи становлення мистецтва танцю. Роздуми всесвітньо відомого балетмейстера, корифея українського народного танцю, не залишили байдужим нікого.

Анатолій Михайлович вразив слухачів своїми енциклопедичними знаннями не лише в сфері хореографічного мистецтва, а й в музиці, літературі, історії, етнографії та ін.

Після лекції Анатолій Михайлович відповів на низку запитань (близько 20) та розповів про історію створення ансамблю танцю «Ятрань», про особливості роботи балетмейстера та труднощі залучення молодого покоління до вивчення народної хореографії, про аспекти підготовки хореографів у ЗВО, про важливість фольклорного танцю та багато іншого.

Ми щиро дякуємо Кривохижі Анатолію Михайловичу за неоціненний досвід, який ми отримали в процесі спілкування.

Нам пощастило жити в один час з  ЛЕГЕНДОЮ ТАНЦЮ!

2 коментарі до “ВІДБУЛАСЬ ОНЛАЙН ЛЕКЦІЯ НАРОДНОГО АРТИСТА УКРАЇНИ, ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА МИСТЕЦТВ, ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ КРИВОХИЖІ АНАТОЛІЯ МИХАЙЛОВИЧА”

  1. Доброго дня.Цікавлять онлайн лекціі по народній та стилізованій хореографіі.

  2. Доброго дня! Про всі заходи анонсуємо на сайті.

Залишити відповідь

Схожі новини

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИНАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

17.09.2020 р. о 14.20 у режимі онлайн (платформа ZOOM) відбудеться настановча конференція з виробничої практики для студентів денної та заочної форм навчання ОС «Магістр» спеціальності 014.13 Середня освіта «Музичне мистецтво».

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ ІХ МІЖНАРОДНОГО ПОЛІКУЛЬТУРНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ» 2022ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ ІХ МІЖНАРОДНОГО ПОЛІКУЛЬТУРНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ ДИВОГРАЙ» 2022

25-26 травня 2022 року в м. Переяслав відбувся ІХ Міжнародний полікультурний фестиваль - конкурс «Переяславський дивограй». В якому взяли участь танцювальні колективи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: Народний аматорський

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ВКОТРЕ ЗАВІТАВ ДО СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТОЖИТКУСВЯТИЙ МИКОЛАЙ ВКОТРЕ ЗАВІТАВ ДО СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТОЖИТКУ

Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він усім несе гостинці. То ж бринить від щастя край – Тут ступає Миколай. Хоч надворі і пороша, Сніться