20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НА БАЗІ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛАСЯ VІI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

НА БАЗІ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛАСЯ VІI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

24 квітня 2020 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, в рамках Днів науки в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти».

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України про запровадження в Україні карантину для усіх закладів освіти, конференція пройшла в режимі Он-лайн, засобами платформі Zoom, що не зашкодило провести її на високому науковому та організаційному рівнях.

Серед організаторів заходу: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», Київський університет імені Бориса Грінченка, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка; Громадське об’єднання «Українська спілка» в Анкарі (Туреччина), Грузинський хореографічний Центр, Товариство з розвитку культури та туризму в Грузії (Грузія), Асоціація «Оберіг» в Сантандер (Іспанія).

Участь у конференції взяли понад 100 учасників із України, Польщі, Грузії, Іспанії та Туреччини. У режимі онлайн пленарного засідання взяли участь понад 50 осіб. Зокрема, у роботі наукового заходу були представлені такі установи: Грузинський хореографічний Центр, Товариство з розвитку культури та туризму в Грузії (Грузія); Громадське об’єднання «Українська спілка» в Анкарі (Туреччина); Асоціація «Оберіг» в Сантандер (м. Сантадер, Іспанія); ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського»; Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка; Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького; Тульчинський коледж культури; Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника; Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди; Харківська державна академія культури; Київський університет імені Бориса Грінченка; Бердянський державний педагогічний університет; Херсонський державний університет; Комунальний вищий навчальний заклад «Олександрійський коледж культури і мистецтв»; Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки; Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та ін.

Регламент роботи наукового форуму передбачав обговорення за такими напрямами: актуальні проблеми навчання та виховання засобами мистецтва; теоретичні та методологічні аспекти формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії; сучасні стратегії підготовки майбутнього вчителя хореографії; інтеграція мистецтв в системі хореографічної освіти.

У якості доповідачів на пленарному засіданні виступили:

Серед учасників конференції відбулася активна та плідна наукова дискусія з поміркованою полемікою, у контексті якої було окреслено сучасні стратегії новаторського розвитку хореографічної освіти. Жваве обговорення доповідей свідчили про актуальність та високу практичну цінність отриманих результатів експериментальних розвідок, зокрема в умовах карантину, що внесли свої корективи у хореографічну освіту. Наукові доповіді, виступи й дискусії сприяли продуктивному обміну досвідом між провідними вченими та молодими науковцями в галузі хореографічної освіти.

За матеріалами конференції готується видання наукового збірника «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти».

Підводячи підсумки роботи пленарного засідання, завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – кандидат педагогічних наук, професор Андрощук Людмила Михайлівна, висловила глибоку вдячність учасникам заходу за цікаві доповіді та ґрунтовні дискусії. Також окреслила перспективи подальшої співпраці та сподівання на спільний пошук сучасних стратегій розвитку хореографічної освіти.

Отож, озброївшись новими ідеями та натхненням для здійснення нових наукових досліджень, запрошуємо усіх бажаючих відвідати онлайн лекцію народного артиста України, заслуженого діяча мистецтв України, професора кафедри хореографії та художньої культури УДПУ імені Павла Тичини Кривохижі Анатолія Михайловича на тему: «Проблеми розвитку хореографічного мистецтва». Лекція відбудеться на платформі Skype 25 квітня 2020 року об 11:00 у контексті VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти». Посилання для дзвінка: https://join.skype.com/fdOadfvbgG1a. Як завжди, без паролю! Запрошуємо всіх бажаючих!

Залишити відповідь

Схожі новини

КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТАНЦЮВАЛЬНУ КАЗКУ “МУХА-ЦОКОТУХА”КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТАНЦЮВАЛЬНУ КАЗКУ “МУХА-ЦОКОТУХА”

Шановні студенти, викладачі, гості! Кафедра хореографії та художньої культури запрошує переглянути танцювальну казку “Муха-Цокотуха”, яка відбудеться 22 березня 2019 року о 13:00 в актовій залі корпусу №3 Уманського державного педагогічного

З ВЕЛИКОДНЕМ!З ВЕЛИКОДНЕМ!

Вітаємо співробітників і студентів з одним із найвеличніших світлих християнських свят –Воскресінням Христовим! Прийміть сердечні вітання та найкращі побажання – міцного здоров’я, добра, злагоди та Божого благословення. Нехай цей день

«ДИВОВИЖНИЙ ТА НЕЗБАГНЕННИЙ СВІТ МУЗИКИ»«ДИВОВИЖНИЙ ТА НЕЗБАГНЕННИЙ СВІТ МУЗИКИ»

В межах профорієнтаційної роботи кафедри інструментального виконавства 29 вересня 2023 року в Уманській гімназії №7 відбувся концерт-лекція «Дивовижний та незбагненний світ музики» присвячений Міжнародному дню музики. Творчу зустріч зі школярами