ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони «Про оборону України» та «Про Збройні Сили України». Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.
Сьогодні Уманський державний педагогічний університет вітав курсантів зі святом, серед яких були студенти і мистецько-педагогічного факультету.

У свою адресу «винуватці» дійства отримали безліч приємних, теплих слів та щирих побажань.
З вітальними словами до курсантів звернулися перший проректор університету Олександр Безлюдний, завідувач відділу військової підготовки підполковник Ігор Горбонос та начальник Уманського гарнізону Василь Цимбал.

Ряд курсантів були нагороджені грамотами за високі показники в навчанні за програмою підготовки офіцерів запасу та з нагоди 22-ї річниці ЗС України. Серед яких, студентка мистецько-педагогічного факультету Гузовець Юлія.

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Вітаємо тебе, Юліє табажаємо подальших успіхів у навчанні!
А подарунком для усіх них став концерт за участі творчих колективів факультету та університету.

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ! З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ! З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ! З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ! З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Шановні захисники Вітчизни, щиро вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України, бажаємо міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим рідним і близьким! Сила та міць української держави ‒ у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Зі святом Вас! З найщирішими побажаннями, адміністрація факультету.