20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЧЕРВНЕВИХ ВЕБІНАРІВ ВІД CLARIVATE ANALYTICS

ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЧЕРВНЕВИХ ВЕБІНАРІВ ВІД CLARIVATE ANALYTICS

Шановні колеги, пропонуємо Вам долучитися до червневих вебінарів від Clarivate Analytics (Web of Science). 

 

2 червня 16:15-17:15
Тема: Що нам готує новий інтерфейс Web of Science Core Collection.
Платформа Web of Science модернізується та оновлюється. Вже доступний для перегляду новий інтерфейс з базовим пошуком. На вебінарі наживо переглянемо, що буде змінено, що залишиться незмінним, повторимо алгоритм пошуку даних, збереження інформації, наявні доступні функції. Порівняємо з інтерфейсом, що існує. Зробимо пошук за темою, проаналізуємо ким, де в яких країнах виконувалися ці роботи, якими фондами фінансувалися, в яких виданнях друкувалися.
Реєстрація: https://bit.ly/2LY6cXy

3 червня 16:15-17:15
Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection.
Протягом вебінару розглянемо критерії якості наукових видань, процедуру подачі видання для оцінки та критерії за якими проходить відбір. Проговоримо як оцінити власне видання, порахувати цитування що має у Web of Science Core Collection, визначити які видання є за цією темою (потенційних конкурентів або чий досвід може допомогти у розвитку видання), які теми, якими вченими, з яких установ/країн друкується в таких виданнях. Про роль, права та обов’язки, авторі, рецензентів, членів редколегії. Як знаходити рецензентів. Звернемо увагу на обов’язкові технічні елементи: сайт, ISSN, doi.
Реєстрація: https://bit.ly/2ZDdZm1

4 червня 16:15-17:15
Тема: Профіль установи у Web of Science: створення, корегування, використання.
Чому можуть виникати складнощі з ідентифікацією та коректною оцінкою публікаційної діяльності установи? Який масштаб втрат може бути, на що і як це може вплинути? Яка функція і можливості профілю установи, процедура створення. Хто? За яким алгоритмом? Які строки? Як додати чи видалити зайві публікації. Що робити якщо назва установи змінилася? Які показники можна розрахувати у Web of Science Core Collection та InCites. Як створити перелік документів певної установи, за певні роки у певному форматі. 
Реєстрація: https://bit.ly/3d0Jkmb

5 червня 16:15-17:15
Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites.
За даними Web of Science можна визначити яку кількість документів, якого типу надрукували науковець, установа, країна яку кількість цитувань у яких виданнях було отримано, та автоматично розрахувати h-index (індекс Гірша) та середню цитованість документу. Але як співвідносяться ці дані з середньосвітовим рівнем, чи краще почали цитуватися роботи, які співробітництва більш успішні, які установи більш продуктивні і ефективні для виконання спільних проектів, чому певна установа має кращі показники, які практики можна запозичити. Які показники і індикатори є в InCites як розраховується CNCI. Поговоримо про це на оглядовому вебінарі InCites, що вперше проводиться українською. 
Реєстрація: https://bit.ly/3cZL0ws

2 червня 11:00-13:00 спільний вебінар компаній Clarivate та Антиплагиат. Безкоштовно. 2 години, російською мовою. Сертифікат учасника від Clarivate передбачено і буде відправлено учасникам до 6 червня.
«Плагиат и его последствия для журналов, организаций и авторов».

Тема 1.: Заимствования, плагиат, цитирования и самоцитирования: наводим порядок с «Антиплагиат».
1. Проблема «copy-paste» в научных публикациях.
2. Находит ли система «Антиплагиат» плагиат?
3. Цитируйте на здоровье.
4. Требования научных журналов к оригинальности: формальный и неформальный подход.
5. Самоцитирование в научных публикациях.
6. Можно ли обмануть «Антиплагиат»?
7. Ответы на вопросы слушателей.
Докладчик: Ольга Беленькая, Руководитель учебно-методического центра компании «Антиплагиат».

Тема 2: Как написать статью без плагиата с Web of Science.
1. Проблема плагиата сквозь призму Web of Science.
2. Кто изучает, в каких организация, где публикуют, какими фондами поддерживаются данные исследования.
3. Типы плагиата, анализ причин возникновения.
4. Публикационный процесс и его участники их права и обязанности.
5. Структура статьи. Оформление публикаций по формату издания, без ошибок и с минимальной затратой времени. Референс-менеджер EndNote.
6. Риски и последствия неэтичного поведения для автора, журнала, организации, науки.
7. Ответы на вопросы слушателей.

Докладчик: Тихонкова Ирина, к.б.н, информационно-аналитические ресурсы и обучение компании Clarivate
Реєстрація: https://bit.ly/2ZhWzLg (знайдіть надпис Registration!)

На всі заходи необхідна попередня реєстрація. По якій на електронну пошту прийде повідомлення з гіперпосиланням за яким варто розпочати підключення за 10 хв до початку події. Операційна система ХР не підтримується Webex, знайдіть відповіну техніку заздалегідь, мають бути встановлені остані версії браузерів. Можливе підключення з планшета або смартфона.

Залишити відповідь

Схожі новини

ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ПРОВЕДУТЬ РЯД МАЙСТЕР-КЛАСІВ В РАМКАХ ОБЛАСНОГО СЕМІНАРУ ВИКЛАДАЧІВ МУЗИЧНИХ ШКІЛ І ШКІЛ МИСТЕЦТВВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ПРОВЕДУТЬ РЯД МАЙСТЕР-КЛАСІВ В РАМКАХ ОБЛАСНОГО СЕМІНАРУ ВИКЛАДАЧІВ МУЗИЧНИХ ШКІЛ І ШКІЛ МИСТЕЦТВ

9 листопада 2016 року відбудеться калейдоскоп майстер-класів за участі студентів і викладачів кафедри хореографії та художньої культури в рамках Обласного семінару викладачів музичних шкіл і шкіл мистецтв. Програма секції «Хореографія»

СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»СЕМЕСТРОВИЙ ПЕРЕГЛЯД ІЗ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці семестру на кафедрі образотворчого мистецтва традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів роботи студентів. Так, напередодні новорічних свят відбувся перегляд академічних і творчих робіт бакалаврів і магістрів спеціальності «Образотворче мистецтво»

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇКУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

17 жовтня 2022 року на кафедрі образотворчого мистецтва факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини розпочали роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальності: 014.12