ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ ЗАПРОШУЄ АБІТУРІЄНТІВ РОЗВИНУТИ ВЛАСНІ ТАЛАНТИ ТА ВІДЧУТИ АТМОСФЕРУ ТВОРЧОСТІ

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – осередок вільної творчості, високого професіоналізму та майстерності. Поринути у неповторний світ хореографічного, музичного та образотворчого мистецтва, розвинути таланти і здібності може кожен, ставши студентом цього факультету. Навчайся з нами!

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВАНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

Андріївські вечорниці – веселе і колоритне дійство, яке не залишало байдужим нікого. Свято Андрія дуже чекали дівчата, адже могли дізнатися про свою долю. Сходилися до однієї хати хлопці та дівчата

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 22 вересня, свій день народження святкує викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін мистецько-педагогічного факультету  Пиж’янова Наталія Володимирівна. Шановна Наталіє Володимирівно! Прийміть наші найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого Дня народження.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ – INTERNATIONAL TALENT COPMPETITION «ВОЛЯ»МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ – INTERNATIONAL TALENT COPMPETITION «ВОЛЯ»

18 листопада відбувся Міжнародний конкурс мистецтв – INTERNATIONAL TALENT COPMPETITION «ВОЛЯ» м.Київ. Організатори: Громадська організація «Динаміка успіху» ( Public organization «Dynamics of success») та  БО БФ «Українська формула добра» (CHARITABLE