ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВЗЯЛИ АКТИВНУ УЧАСТЬ У СВЯТКОВОМУ КОНЦЕРТІ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Сьогодні у Берестівецькому сільському Будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято справжніх господарів української землі, які щоденною працею прославляють наш край. Це свято усіх, хто розумом, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ. Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

До святкування Дня працівників сільського господарства долучилися і творчі колективи факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Святкову атмосферу у глядацькій залі створювали учасники славнозвісного вокального чоловічного тріо «Гонта» у складі Заслужених працівників культури України Василя Семенчука, Петра Волошина та Валентина Купчика. Художній керівник – Валентин Купчик.

den-pratsivnykiv-silskoho-hospodarstva-1

Завершити святкову програму заходу та вручити запашний коровай людям хліборобської праці випала нагода Народному аматорському ансамблю народного танцю «Яворина». Художній керівник – Сергій Куценко.

Шановні аграрії Уманського району! Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу!