19 вересня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Козій Ольга Михайлівна.
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2015/07/Kozij-O..jpg)
Шановна імениннице! Прийміть щирі вітання та найкращі побажання міцного здоров’я, великого людського щастя, благополуччя, добробуту, любові від рідних та близьких, поваги від людей. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Бажаємо Вам нових вагомих звершень як у житті, так і на професійній ниві. Нехай минуле залишає лише світлі спогади, а майбутнє готує багато-багато щасливих літ, сповнених радістю, добром і надією! З Днем народження!