ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В РОБОТІ І МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо Вас до участі в роботі
І Міжнародної науково-практичної конференції
«Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти»
(25 вересня 2020 року)

Напрями роботи:

1. Мистецька освіта в історико-культурологічному контексті.
  2. Стратегії мистецької освіти в українському та європейському вимірах.
  3. Інноваційні тенденції розвитку теорії та методології мистецької освіти.
  4. Особливості підготовки студентіву системі мистецької освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід.
  5. Підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін у контексті сучасних освітніх технологій.
  6. Розвиток творчої особистості у процесі викладання дисциплін мистецького циклу.
  7. Виховний і розвивальний потенціал мистецької діяльності.

Місце проведення конференції:
Інтернет-платформа Zoom.
Підключення до конференції Zoom:  https://zoom.us/j/8448754648?pwd=V0lmWFRRL0R6Tm56QTdRUHNoMWI3QT09
Код доступу: 1
Початок проведення пленарного засідання: 11:00

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном:

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Чекаємо на Вас!

4 коментарі до “ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В РОБОТІ І МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»”

1. хочу взяти участь у вашій конференції

2. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном:
    093-187-32-58, 096-703-11-38 (Бойко Ірина Михайлівна).

3. Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном:
    093-187-32-58, 096-703-11-38 (Бойко Ірина Михайлівна).

4. Курс “Філософія мистетцва” у закладах вищої освіти культурно-мистецького спрямування”
    Гуменюк Т.К.
    проректор з науково-методичної роботи КНУКіМ