ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Запрошуємо взяти участь
у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції
«Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти:
здобутки, проблеми та перспективи»,
яка відбудеться 15-16 жовтня 2020 року
в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини

Тематичні напрями конференції:

• Філософський аспект мистецької освіти.
  • Гуманізація мистецької освіти.
  • Формування морально-естетичних цінностей особистості засобами мистецтва (світовий досвід).
  • Розвиток творчої особистості у процесі викладання дисциплін мистецького циклу.
  • Інтеграція в системі мистецької освіти.
  • Виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності.
  • Підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін (сучасні освітні технології) у контексті євроінтеграційних процесів.

Режим роботи конференції – дистанційно на платформі Zoom.

Робочі мови: українська, російська, польська, англійська, німецька.

Відповідно до тематики конференції просимо надіслати заявку та копію квитанції про оплату оргвнеску до 10 жовтня 2020 року на електронну адресу: veravera@meta.ua

Реєстрація учасників конференції – 15 жовтня з 9:00 до 10:55
Відкриття конференції – 15 жовтня об 11:00

Контактна інформація:
Адреса оргкомітету:20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28,
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет мистецтв
Телефон: +380 (63) 790-22-29 – Калабська Віра Степанівна
Email: veravera@meta.ua