ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ І ТУР СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ

ВІДБУВСЯ І ТУР СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ

Нещодавно, кафедрою хореографії та художньої культури було проведено І тур студентської олімпіади з народно-сценічного танцю, активними учасниками якої стали студенти 44 групи напряму підготовки: «Хореографія» під керівництвом викладача кафедри Куценка Сергія Володимировича.
Із вітальним словом на відкритті заходу виступила кандидат педагогічних наук, доцент заступник декана з навчальної роботи Скрипник Неля Іванівна.

І ТУР СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ

За умовами олімпіади учасниками було підготовлено хореографічні етюди в характері народного танцю. Презентація творчої роботи пройшла на належному рівні. Студенти відповідально та творчо підійшли до виконання даного завдання.

І ТУР СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ

Другим етапом стала науково-пошукова робота. Учасники олімпіади оприлюднили свої наукові доробки, в яких розкрили актуальні питання теорії та методики народно-сценічного танцю, а також його вплив на гармонійний, творчий розвиток студентів та учнів загальноосвітньої школи.

Марущак Олена, доповідь на тему: «Народний танець як навчальна дисципліна».
Прилуцька Олена, доповідь на тему: «Виховний потенціал народно-сценічного хореографічного мистецтва».
Адаменко Діана, доповідь на тему: «Роль професійної компетентності вчителя в процесі навчання народно-сценічного танцю в школі».
Видрик Марія, доповідь на тему: «Роль звичаїв, традицій та обрядів у процесі вивчення народно-сценічного танцю».
Іпатова Тетяна, доповідь на тему: «Народний танець як вид мистецтва».
Марінченко Марина, доповідь на тему: «Творчі завдання на уроці народного танцю в школі».
Медвідь Анна, доповідь на тему: «Характерні особливості танцювальної культури народів світу».
Федорова Юлія, доповідь на тему: «Формування творчих якостей особистості засобами народного хореографічного мистецтва».
Шпак Богдан, доповідь на тему: «Єдність навчання та виховання у процесі вивчення народно-сценічного танцю».
Яцюк Світлана, доповідь на тему: «Естетичне виховання засобами народного танцювального мистецтва».
Мазур Любов, доповідь на тему: «Гра на уроці народного танцю як засіб формування творчого потенціалу молодшого школяра».
Руденко Олександра, доповідь на тему: «Народна хореографічна культура як чинник творчого розвитку особистості».
Надєїн Ольга, доповідь на тему: «Соціалізація особистості в процесі вивчення народно-сценічного танцю»
Після закінчення олімпіади всі отримали сертифікати учасника та гарний настрій.

І ТУР СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ І ТУР СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ І ТУР СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ

Один коментар до “ВІДБУВСЯ І ТУР СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАРОДНО-СЦЕНІЧНОГО ТАНЦЮ”