ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ-ДИРИГЕНТІВ!

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ-ДИРИГЕНТІВ!

12 грудня 2020 р. відбувся державний екзамен «Диригування оркестром» студентів ІІ курсу 64-м групи денної форми навчання та 267 групи заочної форми навчання спеціальності «025 Музичне мистецтво» спеціалізації «Інструментальне виконавство».

Оцінювала іспит комісія у складі: голови екзаменаційної комісії – Сотської Г. В., доктора педагогічних наук, професора, заступника директора з науково-експертної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України; заступника голови екзаменаційної комісії – Терешко І. Г., декана факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини, кандидата педагогічних наук, доцента; Радзівіл Т. А. – завідувача кафедри інструментальнього виконавства УДПУ імені Павла Тичини, кандидата педагогічних наук; Калабської В. С. – художнього керівника оркестру народних інструментів факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини, кандидата педагогічних наук, доцента; Гусака В. А. – кандидата педагогічних наук, доцента; Коваленка А. С. – кандидата педагогічних наук; секретаря екзаменаційної комісії – Тарасюк Л. М., викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини.

Випускниками були підготовлені твори класичних та сучасних композиторів: Ж. Бізе, Г. Свірідова, А. Хачатуряна, Г. Циммера, А. Бабаджаняна, К. Джекінкса, В. Бібіргана та В. Зубкова.

Поважна комісія відмітила високий виконавський рівень наступних диригентів: Саченко Анастасії, Семко Людмили, Нетребенка Антона, Ільницького Сергія, Чумака Сергія, та Ярославського Станіслава.

Вітаємо з успішним складанням екзамену та бажаємо подальших успіхів!