ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІНКЛЮЗИВНА ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА «ЧАРІВНА РУКАВИЧКА»

ІНКЛЮЗИВНА ТАНЦЮВАЛЬНА ВИСТАВА «ЧАРІВНА РУКАВИЧКА»

Здобувачі 2 курсу спеціальності 024 «Хореографія» у рамках вивчення вибіркової дисципліни «Танцювально-руховий практикум» (викладач – Анастасія Подгорінова) протягом 2 місяців раз на тиждень проводили танцювальні заняття для дітей з особливими освітніми потребами у Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

На заняттях застосовувалися танцювально-рухові вправи (наслідування рухів тварин, явищ природи, вивчення найпростіших танцювальних рухів та фігур, імпровізація тощо). У процесі занять відбувалася підготовка до інклюзивної танцювальної вистави.

Вистава «Чарівна рукавичка», прем’єра якої відбулася 21 грудня 2023 року у Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок», стала унікальним проєктом, де здобувачі-хореографи спільно з дітьми створювали творчий продукт безпосередньо у процесі виступу. Заздалегідь підготовленими були тільки вступна та фінальна частина дійства, усе інше – імпровізація дітей, яку підтримували здобувачі-хореографи!

Унікальний досвід створення інклюзивної танцювальної вистави показав, що застосування танцювально-рухових вправ мають терапевтичний ефект, розкривають імпровізаційні та комунікативні здібності дітей з особливими освітніми потребами, а також дарують позитивні емоції та яскраві враження!

Щиро дякуємо керівництву, співробітникам та вихованцям Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради за плідну співпрацю!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 26 грудня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лопушан Володимир Пилипович! Шановний Володимире Пилиповичу! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження!

З ДНЕМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ!З ДНЕМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ!

Шановні колеги, дороге студентство! Щиро вітаємо Вас, Вашу родину з одним з найвеличніших християнських свят ‒ святом Трійці! День Святої Трійці ‒ одне з головних християнських свят. Свою назву свято