10.10. 2020 р. відбулося засідання клубу «Соціальний інтелект». На зібранні бговорювалися організаційні та творчі плани щодо роботи клубу на 2020-2021 н.р. Активно долучилися до засідання студенти першого курсу. Вони порушували питання їхньої адаптація до студентського життя, зокрема щодо знаходження оптимальних моделей поведінки в студентському середовищі, формування навичок конструктивного спілкування з одногрупниками та викладачами.
Схожі новини
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/1.-Stop-koruptsiya-1.jpg)
ТЕМАТИЧНА БЕСІДА «КОРУПЦІЯ. ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ»ТЕМАТИЧНА БЕСІДА «КОРУПЦІЯ. ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ»
7 грудня 2020 р. на факультеті мистецтв за ініціативи студентського клубу «Соціальний інтелект» (голова клубу – Яна Макарчук) в дистанційному режимі на платформі Zoom відбулась тематична бесіда зі студентами на
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/unnamed-kopyya-1.jpg)
ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО КЛУБУ «СОЦІАЛЬНИЙ ІНТЕЛЕКТ»ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО КЛУБУ «СОЦІАЛЬНИЙ ІНТЕЛЕКТ»
18.03.2019 р. відбулося засідання студентського клубу «Соціальний інтелект». Клубівці обговорювали проблему врегулювання конфліктів в освітньому просторі закладу вищої освіти. Про роль та шляхи подолання негативних емоційних станів в формуванні внутрішньо-особистісних
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/Law_200x200-1-768x768-1.jpg)
ГО «ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ» ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ «ПРОФЕСІЙНЕ САМОВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ ЯК СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОЦЕС»ГО «ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ» ЗАПРОШУЄ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ «ПРОФЕСІЙНЕ САМОВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ ЯК СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОЦЕС»
З 25 по 31 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Чехії, Словаччини, Німеччини, яку запланувала громадська організація «Відкритий світ молоді», відбудеться семінар «Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний процес» (програма