ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТАЛАНОВИТОМУ ВЧИТЕЛЮ ДО СЛАВНОГО ЮВІЛЕЮ!

ТАЛАНОВИТОМУ ВЧИТЕЛЮ ДО СЛАВНОГО ЮВІЛЕЮ!

Людська доля, людське життя… У одних воно яскраве, наче спалах сонячного промінчика, який своїм теплом зігріває багатьох людей, бадьорить їхні серця. Саме такою непересічною особистістю є кандидат педагогічних наук, доцент, залужений працівник освіти України Дмитро Іванович Балдинюк. Наш учитель та співробітник належить до грона особистостей, які вирізняються незалежністю мислення, оригінальністю, ініціативністю, педантичною строгістю, чесністю, ентузіазмом і особливим творчим горінням. Адміністрація університету, колеги, студенти підготували відеофільм про життєдіяльність Ювіляра. Зарошуємо до перегляду!