ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЩИРІ ВІТАННЯ ІМЕНИННИКУ!

ЩИРІ ВІТАННЯ ІМЕНИННИКУ!

3 квітня  свій День народження святкує , кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва та кафедри інструментального виконавства  Гусак Владислав Анатолійович.

Шановний імениннику! Прийміть наші найщиріші  вітання з нагоди цього  свята!

В цей радісний день зичимо  Вам  міцного  здоров’я,  безмежного людського щастя, любові,  добра, миру і  благополуччя,  подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.   Хай дорога життя квітчається вагомими успіхами та повагою людей, а  доля береже Вас від  усіляких негараздів та додає сил та натхнення!

З Днем Народження!