ВІТАЄМО!

25 квітня 2021 року відбувся XIII Міжнародний  дистанційний фестиваль-конкурс «Golden Fest». Наші студенти-вокалісти активно взяли участь в вокальному жанрі, старшої вікової категорії, та отримали призові місця.

Вітаємо з зайнятим 1 місцем, студентку 48 групи Семиду Ярославу (викладач Шинкарук А.В.), студентку заочного відділу 24 групи Рибчак Анастасію (викладач Шинкарук А.В.), студентку 35 групи Ткачук Яну (викладач Волошин П.М.).

Почесне 2 місце отримали – студентка 25 групи Немченко Адріана (викладач Волошин П.М.) та студент 35 групи Кликіч Андрій (викладач Купчик В.А.)

Гран-Прі фестивалю отримали – студентка 12 групи Янцевич Марія (викладач Волошин П.М), студентка 1 курсу ОС «Магістр» – Шуляк Катерина (викладач Купчик В.А.), студентка 1 курсу ОС «Магістр» – Денисова Яна (викладач Купчик В.А.).

Журі фестивалю на вищому рівні оцінили виконання конкурсних творів. Позитивно відмітили роботу не тільки конкурсантів, а і їх наставників.

Щиро вітаємо  наших студентів та їх керівників з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення і професійного зростання!