ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛИСЯ НАСТАНОВЧІ КОНФЕРЕНЦІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ

ВІДБУЛИСЯ НАСТАНОВЧІ КОНФЕРЕНЦІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ

29 січня 2021 року відбулися настановчі конференції з навчальної  та виробничої практики для здобувачів вищої освіти ІІІ та ІV курсів спеціальностей 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія на онлайн-платформі ZOOM.

Практикантам було повідомлено терміни проходження навчальної (31, 34-а група – з лютого по 26.02.2021 р.; 36 група – з 1 лютого по 12 лютого 2021 року) та виробничої практики (41, 44-а, 44-б, 46 – з 1 лютого по 12 березня 2021 року).

Під час настановчих конференцій керівники практик ознайомили здобувачів вищої освіти з основними положеннями робочих програм з навчальної та виробничої практик: метою та завданнями, організацією проведення та освітнім результатом практики, переліком та вимогами до звітної документації, критеріями оцінювання та ін.

Насамкінець, керівники побажали здобувачам студентам успішного проходження практик та підготовки якісної звітної документації!