ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДВІДАНО ОБЛАСНИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ

На запрошення міського голови Ірини Плетньової та депутата Черкаської обласної ради і організаторки конкурсу-фестивалю «На крилах таланту» Наталки Рудої 15 липня  викладачами факультету мистецтв УДПУ та інших навчальних закладів було відвідано Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умань. Обдарованим вихованцям закладу надавалась методична допомога у підготовці до конкурсу-фестивалю у різних напрямках. Роботу проводили: Умрихіна Оксана Станіславівна, викладач кафедри інструментального виконавства, заступник завідувача кафедри з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент; Побірченко Олена Михайлівна, викладач кафедри образотворчого мистецтва, кандидат педагогічних наук, доцент; Созінова Вікторія Богданівна, викладач-стажист кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва. Також успішно було проведено проофорієнтаційні заходи для учнів старших класів.

В закладі перебувають діти зі складними долями, з важкими життєвими ситуаціями. Але викладачі факультету, окрім методичної допомоги, завжди раді надати моральну підтримку всім без винятку.