ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКУВАННЯ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

СВЯТКУВАННЯ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

У межах відзначення 30-річчя Незалежності України організовується багато заходів по всій країні. До участі у святкуванні ювілею новітньої історії України долучилися й молоді артисти міста Умані. Пропонуємо Вашій увазі «Концерт гітарної музики», який відбувся у римо-католицькому костьолі Успіння Богородиці, пам’ятці архітектури державного значення, будівлі стилю класицизму початку ХІХ століття. Сьогодні це ‒ Художній музей ‒ відділ Уманського краєзнавчого музею, місце, що об’єднує досягнення різних видів мистецтва на шляху до процвітання нашої країни.

У концертній програмі прозвучали твори сучасної гітарної музики у виконанні лауреатів регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів: Євгена Богдановича, Артема Сторчака, Станіслава Рябошапки, Світлани Біліченко, Богдана Чеботарьова, Максима Дорошенка, Віктора Бондаренка, гітарного дуета «Містерія» у складі Анатолія Коваленка та Вікторії Цимбал.

Автор ідеї та модератор – Анатолій Коваленко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Ведуча ‒ Дар’я Крайнова.

Запис концерту за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=4V0UnL4ZzP8

Адміністрація факультету мистецтв висловлює подяку учасникам заходу та бажає всім нам мирного неба, достатку й нових творчих ідей!