ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в роботі

ІІ Міжнародної науково-практичної конференції

«СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

(23-24 вересня 2021 року)

Напрями роботи:

• Мистецька освіта в історико-культурологічному контексті.
  • Стратегії мистецької освіти в українському та європейському вимірах.
  • Інноваційні тенденції розвитку теорії та методології мистецької освіти.
  • Особливості підготовки студентіву системі мистецької освіти: вітчизняний та зарубіжний досвід.
  • Підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін у контексті сучасних освітніх технологій.
  • Розвиток творчої особистості у процесі викладання дисциплін мистецького циклу.
  • Виховний і розвивальний потенціал мистецької діяльності.

Порядок проведення конференції:

23 вересня 2021 року

10:45 – підключення до конференції:

Інтернет-платформа Zoom:

Код доступу: 0101

11:00 – початок проведення пленарного засідання.

24 вересня 2021 року

10:00 – підключення до конференції:

Інтернет-платформа Zoom:

Код доступу: 0101

10:15 – майстер-класи провідних фахівців в галузі мистецтва.

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.

Організаційний внесок за участь у конференції становить 150 грн. (програма конференції, сертифікат, технічний супровід заходу та інші організаційні витрати). Вартість однієї сторінки тез у збірнику матеріалів ІІ Міжнародної науково-практичної конференції – 45 грн. Усі витрати, пов’язані з проїздом, проживанням і харчуванням – за рахунок учасників.

Умови участі:

1.  1. Для участі у конференції необхідно до 20 вересня 2021 року подати до оргкомітету такі матеріали:
  • заявку (зразок додається);
  • тему доповіді у електронному варіанті;
  • копію квитанції про оплату оргвнеску.
  1. 2. Матеріали науково-практичної конференції можуть бути опубліковані у фахових виданнях Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (https://nauka.udpu.edu.ua/fahovi-vidannia/).
  2. 3. Оргвнесок – 150 грн.

Матеріали доповідей надсилаються у вигляді комп’ютерних файлів на електронну адресу: royalsolo2014@gmail.com з поміткою: «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ, 2021».

Грошові перекази просимо здійснювати за адресою: Бойко Ірина Михайлівна, вул. Садова, 30 А, м. Умань, 20308.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном:

093-187-32-58, 096-703-11-38 (Бойко Ірина Михайлівна).

Чекаємо на Вас!

Завантажити (PDF, 720KB)