19 травня 2023 р. об 11:00 запрошуємо усіх охочих 205 аудиторію (навчального корпусу №3 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Садова 28) на творчу зустріч із місцевими художниками, волонтерами, нашими випускниками! Тримаймо стрій! Все буде Україна!
Схожі новини
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/na-foto-novyn.jpg)
ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «ТРАДИЦІЇ І СУЧАСНІСТЬ: АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА»ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА «ТРАДИЦІЇ І СУЧАСНІСТЬ: АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА»
13 березня відбулося засідання студентського наукового гуртка «Традиції і сучасність: актуальні проблеми хореографічного мистецтва» на тему: «Тарас Шевченко і мистецтво танцю», присвячене 210-й річниці від дня народження Кобзаря. Захід традиційно
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/MG_0302.jpg)
СУЧАСНЕ ПЕРФОРМАТИВНЕ МИСТЕЦТВО НА МАТЕРІАЛАХ ФЕСТИВАЛЮ «СВОБОДА ВИБОРУ».СУЧАСНЕ ПЕРФОРМАТИВНЕ МИСТЕЦТВО НА МАТЕРІАЛАХ ФЕСТИВАЛЮ «СВОБОДА ВИБОРУ».
17 жовтня в Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» викладачі та студенти кафедри образотворчого мистецтва відвідали лекцію Геннадія ГУТГАРТСА – куратора міжнародного мультижанрового фестивалю мистецтв «Свобода вибору» Умань 2023. В рамках
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/01/Kafedra-horeohrafiji-zaproshuje.jpg)
КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯКАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ
Шановні абітурієнти! Кафедра хореографії та художньої культури (завідувач кафедри – професор, кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна) факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує на навчання у 2017