ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СУЧАСНЕ ПЕРФОРМАТИВНЕ МИСТЕЦТВО НА МАТЕРІАЛАХ ФЕСТИВАЛЮ «СВОБОДА ВИБОРУ».

СУЧАСНЕ ПЕРФОРМАТИВНЕ МИСТЕЦТВО НА МАТЕРІАЛАХ ФЕСТИВАЛЮ «СВОБОДА ВИБОРУ».

17 жовтня  в Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань» викладачі та студенти кафедри образотворчого мистецтва відвідали лекцію Геннадія ГУТГАРТСА  – куратора міжнародного мультижанрового фестивалю мистецтв «Свобода вибору» Умань 2023.  В рамках зустрічі слухачі мали можливість переглянути виставку сучасних творів мистецтв у різних жанрах та прослухати матеріал лекції на тему: «Сучасне перформативне мистецтво на матеріалах фестивалю «Свобода вибору».

Учасники зустрічі дізналися багато цікавих фактів про розвиток мистецтва перформансу в Японії, а саме про рух «Гутай».  Через перформативне мистецтво було висвітлено  питання війни в Україні та вплив цього мистецтва на суспільні процеси у світі.

Дякуємо Геннадію ГУТГАРТСУ за цікаву лекцію!  Бажаємо натхнення на створення мистецьких творів, втілення задумів і нових проєктів! Дякуємо ЗСУ, нашим незламним захисникам, завдяки яким ми можемо навчатися і творити! Все буде Україна!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

17 жовтня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна. Шановна Оксана Михайлівна! Щиро вітаємо Вас з Днем народження та від усієї душі бажаємо Вам

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ З ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСІ З ХУДОЖНЬОЇ ТВОРЧОСТІ «ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!»

Нещодавно на кафедрі інструментального виконавства відбувся випускний екзамен «Виконання концертної програми з фаху» бакалаврів 46 та 49 груп денної форми навчання. У складі державної екзаменаційної комісії були: Заслужений працівник освіти