ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ

Щороку, 20 вересня, відзначається Міжнародний день студентського спорту.

Фізкультура і спорт – невід’ємна частина української культури та здоров’я нації. Фізичні вправи здавна були звичними в побуті українського народу.

Студентство Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини щороку активно долучається до відзначення цього свята. Спорт має унікальну силу впливу на об’єднання людей за здоровим духом, міцністю дружби та мотивацією розвитку.

Факультет фізичного виховання, організував спортивний захід, який проходив на обладнаному майданчику біля корпусу №3.

Дванадцять факультетів підтримали ініціативу та визначили команди для участі у змаганнях.

До складу команди факультету мистецтв увійшли студенти-активісти:

Христін Богдан – студент спеціальності: Хореографія.

Алаєв Богдан – студент спеціальності: Хореографія.

Цибульський Назар –  студент спеціальності: Хореографія.

Каракада Костянтин – студент спеціальності: Образотворче  мистецтво.

Гавриленко В’ячеслав – студент спеціальності: Образотворче мистецтво.

Мартинюк Богдан –  студент спеціальності: Образотворче мистецтво.

Студенти активно брали участь в змаганнях: з перетягування канату, дарц, підтягування на перекладині, армреслінг, жим лежачи. Хлопці показали хороший результат, не неабияку фізичну підготовку.

Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і добробуту!

Нашим творчим спортсменам бажаємо наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових, в тому числі і спортивних висот, вдалих стартів і перемог!