ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри образотворчого мистецтва Лавриченко Оксана Михайлівна!

Шановна Оксано Михайлівно! Вітаємо Вас з Днем народження!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, матеріального достатку, великої поваги та особистого щастя, великих досягнень і незламних успіхів в професійній діяльності та житті. Нехай кожен день приносить цінний досвід, дарує позитивні емоції і надихає на нові звершення!