ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Питання вибору університету та професійної підготовки за обраною спеціальністю завжди на часі для вступників і особливо для студентів коледжів. Викладачі факультету мистецтв Біленький Іван Станіславович, Заєць Світлана Сергіївна, Семенчук Василь Васильович провели профорієнтаційну роботу для студентів Канівського коледжу культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (7 жовтня 2021 р.). В ході роботи студентів ознайомили з основними досягненнями та діяльністю університету, зазначили перелік спеціальностей за якими проводиться підготовка в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, зробили оголошення про набір слухачів на «Підготовчі курси до ЗНО», наголосили про можливі зміни у вступній компанії 2022р.

Також, запросили викладачів і студентів коледжу доєднатися до наукової спільноти університету, а саме: до проведення науково-практичних конференцій, навчально-методичних семінарів, олімпіад з хореографічного та музичного мистецтва; до популяризації українського народного мистецтва як учасники Регіонального етнофестивалю-ярмарку «Відкритий простір творчості»; поринути в світ прекрасного відвідавши виставку художніх творів, присвячену 20-річчю кафедри образотворчого мистецтва. Традиційною рекламною візитівкою є відвідування університетського «Планетарію» та Уманського дендрологічного парку «Софіївка».

З метою запобігання поширення короновірусної хвороби (COVID-19) та дотримання протиепідемічних заходів в умовах карантину було узгоджено дистанційні форми співпраці.

Адміністрація факультету мистецтв