ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

ВСЕУКРАЇНСЬКА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

22 листопада в стінах нашого факультету на базі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва проходила V дистанційна Всеукраїнська учнівсько-студентська олімпіада з музичного мистецтва. Участь в олімпіаді брали випускники Христинівської ДМШ та закладів фахової передвищої  освіти: Тульчинського фахового коледжу культури,  Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу, Одеського фахового коледжу мистецтв, Бродівського фахового педагогічного коледжу, Дніпровського фахового мистецько-художнього коледжу культури.

Серед членів жюрі були присутні: Терешко І. Г., декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент; Семенчук В. В., завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, доцент, заслужений працівник культури України; Гусак В.А., доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, кандидат педагогічних наук; Сухецька О. В., старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва; Волошин П. М., доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва, заслужений працівник культури України, кандидат педагогічних наук; Созінова В. Б., викладач-стажист кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва.

Приємно було зазначити, що всі учасники олімпіади показали високий рівень підготовки, надзвичайну обдарованість та прагнення до перемоги.

Особливу відзнаку журі та перше місце здобула Середіна Анна Сергіївна, випускниця Одеського фахового коледжу мистецтв, клас викладача Кваснікової Тетяни В’ячеславівни.

МАЙСТЕР-КЛАС НА ТЕМУ: «МЕТОДИКО-ВИКОНАВЧИЙ АНАЛІЗ НОКТЮРНІВ ФРІДРІХА ШОПЕНА»МАЙСТЕР-КЛАС НА ТЕМУ: «МЕТОДИКО-ВИКОНАВЧИЙ АНАЛІЗ НОКТЮРНІВ ФРІДРІХА ШОПЕНА»

ПЕРШИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПРАКТИКУМ “ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВА ПРАКТИКА: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”ПЕРШИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПРАКТИКУМ “ТАНЦЮВАЛЬНО-РУХОВА ПРАКТИКА: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ”

ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ З ПРАКТИЧНИМ ПСИХОЛОГОМВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ З ПРАКТИЧНИМ ПСИХОЛОГОМ

ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ З ПРАКТИЧНИМ ПСИХОЛОГОМ 22 березня відбулась зустріч практичного психолога Бобриньової С.Д., зі студентами факультету мистецтв, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Під час зустрічі учасники розглянули  питання,