ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «KYIV ART FEST»

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «KYIV ART FEST»

27 листопада 2021 року в м. Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Kyiv art fest».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли: студент кафедри інструментального виконавства Огнєв Максим (клас викладача Нетребенка Антона Олеговича) та народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс» у складі Семко Людмили і Храновського Олександра (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Радзівіл Тетяна Анатоліївна).

І Огнєв Максим, і дует «Ренесанс» вибороли І місце у V віковій категорії та отримали дипломи лауреатів І ступеня.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасників фестивалю-конкурсу та їхніх керівників з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 24 квітня 2020 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського

ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ АГРОБІОЛОГІЧНОЇ СТАНЦІЇПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ АГРОБІОЛОГІЧНОЇ СТАНЦІЇ

Нещодавно студенти 13 групи першого курсу напряму підготовки «Образотворче мистецтво» мистецько-педагогічного факультету відвідали Агробіологічну станцію нашого університету. В даний час агробіостанція виконує функцію однієї з найважливіших ланок практичної підготовки студентів

МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – ЯКІСНА ТА ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА В УКРАЇНІМИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – ЯКІСНА ТА ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА В УКРАЇНІ