ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

Зима приносить веселий настрій та багато теплих родинних свят. Серед них – день Андрія Первозванного. Напередодні, 13 грудня молодь збиралася, розважалася, а дівчата ворожили на свою долю.

З нагоди цього свята, на кафедрі образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини  відбулися Андріївські вечорниці. Зі студентами ІІ курсу 23 групи спеціальності «Образотворче мистецтво» (куратор Аліса Білоус) було проведено виховний захід в якому поєднали минуле та сучасне. Ми пригадали традиції святкування Андріївських вечорниць. Молодь спілкувалася, розважалася, а на завершення частувалася калитою та солодощами.

З плином часу несуттєво змінюються деякі обряди, однак традиція відзначати свято Андрія жива до сих пір

ПІДСУМКОВІ ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»ПІДСУМКОВІ ПЕРЕГЛЯДИ З ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Наприкінці кожного  семестру на кафедрі образотворчого мистецтва УДПУ іменні Павла Тичини традиційно підводяться підсумки і оцінювання результатів аудиторної і самостійної  роботи здобувачів вищої освіти усіх курсів. Так і цьогоріч  напередодні

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

26 грудня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лопушан Володимир Пилипович! Шановний Володимире Пилиповичу! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Від усього серця зичимо доброго

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Вітаємо з Днем народження старшого викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, талановитого педагога та музиканта Надію Андріївну Балдинюк! Шановна Надія Андріївна! Щиро вітаємо Вас із Днем народження! Зичимо Вам міцного