ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ КОМПЛЕКСНИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

13 грудня 2021 року, здобувачі освітнього ступеня «Магістр» 62-М групи денної форми навчання та 261-М групи заочної форми навчання спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), спеціалізація: художня культура складали комплексний кваліфікаційний іспит «Музичне мистецтво і художня культура».

До складу екзаменаційної комісії входили: голова екзаменаційної комісії – Музика О. Я. – завідувач кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент; заступник голови екзаменаційної комісії – Сирота З. М., викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент; Терешко І. Г. – декан факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини, кандидат педагогічних наук, доцент; Семенчук В. В. – завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини, доцент, заслужений працівник культури України; секретарі екзаменаційної комісії -Тарасюк Л. М. – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини та Семко Л. В. – лаборант, викладач кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини.
Випускники показали високий рівень знань та володіння професійними компетентностями.
Вітаємо наших магістрів з успішним складанням важливого іспиту! Бажаємо подальшого професійного розвитку та високих творчих досягнень!

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ: 10 РОКІВ ПОТОМУЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ: 10 РОКІВ ПОТОМУ

Нещодавно в стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч випускників 2004 року мистецько-педагогічного факультету спеціальності «Хореографія». Традиційно випускники завітали до рідного танцювального класу, в якому провели більшу

20 березня на кафедрі хореографії та художньої культури відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти». Цьогоріч участь в конференції взяли науковці Уманського державного педагогічного університету, Харківської державної