ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВИКЛАДАЧІ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ – УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПЕДАГОГІЧНІ, ПСИХОЛОГІЧНІ ТА МЕДИКО-БІОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ В ХОРЕОГРАФІЇ ТА СПОРТІ»

30 березня на базі кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті», у якій взяли участь викладачі кафедри хореографії та художньої культури нашого університету Анастасія Криворотенко, Ольга Бикова та Ірина Грошовик.

DSC_0090

Викладачі та студенти кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка радо зустріли гостей. Було продемонстровано цікаві відкриті уроки: теорія та методика викладання народно-сценічного танцю (І курс, викладач – Надія Кіптілова), теорія та методика викладання класичного танцю (ІІІ курс, викладач – Юлія Безпаленко), теорія та методика викладання сучасного танцю (ІІІ курс, викладач – Ірина Шкутяк).

DSC_0036 (2)

DSC_0027 (2)

DSC_0028 (2)

Конференцію урочисто відкрив ансамбль народного танцю кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка (керівники – заслужений артист України Василь Семен та Ярослав Бас), виконавши запальний «Гопак».

DSC_0061 (2)

До гостей із вітальним словом звернулися: кандидат педагогічних наук, директор Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка Олег Кузик, кандидат наук з фізичного виховання, доцент, декан факультету фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури Роман Петрина, народний артист України, професор кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка Олег Петрик та доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка Олександр Плахотнюк.

На пленарному засіданні було обговорено проблематику конференції за наступними напрямками:
– основи медичного забезпечення в хореографічних гуртках та спортивних секціях;
– профілактика травматизму в хореографічних гуртках та спортивних секціях;
– арт-терапія засобами хореографічного мистецтва;
– психологічні аспекти діяльності в хореографії та спорті;
– засоби корекції, реабілітації та відновлення засобами хореографії та спорту;
– особливості музично-рухової діяльності в хореографії та спорті.

Викладач кафедри хореографії та художньої культури УДПУ ім. П. Тичини Анастасія Криворотенко виступила з доповіддю «Вплив танцювально-рухової терапії на індивідуальність майбутнього вчителя хореографії».

Загалом у конференції взяли участь представники різних навчальних закладів: ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Національна академія керівних кадрів культури і мистецтва, Львівський державний університет фізичної культури, Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського, Рівненський державний гуманітарний університет, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, Бердянський державний педагогічний університет, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки та ін.

Після пленарного засідання на учасників конференції чекало яскраве дійство від колективів Центру творчості дітей та юнацтва Галичини: хореографічна вистава «Свіча» у виконанні театру танцю «Відлуння» (хореограф – В. Пантелеймонов, режисер-балетмейстер – О. Плахотнюк) та одноактний балет «Хореографічна фантазія «Sinfonia estravaganza» у виконанні спортивно-танцювального клубу «Карменс» (музика О. Козаренко, хореографія О. Плахотнюка, В. Пантелеймонова). Юні танцівники захопили усіх глядачів майстерним виконанням та глибокою передачею емоцій.

DSC_0092 (2)

DSC_0105 (2)

Після конференції учасники мали змогу насолодитися прогулянкою по загадкових старовинних вулицях, доторкнутися до краси величних храмів та зарядитися енергією вечірнього Львова!

Висловлюємо щиру подяку організаторам цього прекрасного заходу за теплий прийом, гарні враження, яскраві емоції та чудову можливість обміну досвідом! Бажаємо незгасаючої життєвої енергії для реалізації усіх ідей та подальших творчих успіхів!

DSC_0030 (2)