ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ МАЦУЛЕВИЧ ЄЛИЗАВЕТУ!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ МАЦУЛЕВИЧ ЄЛИЗАВЕТУ!

Мацулевич Єлизавета, студентка 1 го курсу спеціальності 024 Хореографія факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стала переможцем найпрестижнішого турніру з бальних танців International Championships 2021, який проходив в Англії з 27.09 – 2.10.21, на якому посіла 1 місце у категорії до 21 року за Латиноамериканською програмою.

У жовтні місяці 2021року проходив міжнародний турнір бального танцю у Польщі, де Єлизавета Мацулевич та її партнер Євген Борушко впевнено виграли турнір у категорії Латина до 21 року, а також увійшли до фіналу у категорії дорослі.
Також З 10.11.21 – 15.11.21 в місті Ассен (Голландія) проходив Чемпіонат світу 2021 Єлизавета Мацулевич та її партнер Євген Борушко стали віце чемпіони світу в категорії до 21 року (2 місце)
Єлизавета Мацулевич отримала подяку від очільника Міністерства молоді і спорту України Вадима Гутцайта.

СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТАСВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА

У листопаді, останньому місяці осені, традиційно студенти святкують Міжнародний день студента. Таке веселе молодіжне свято має зовсім не оптимістичну історію. Вона пов’язана з трагічними подіями 28 жовтня 1939 року у

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ НА ТИТУЛ «МІС ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – 2019»РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ У ФОТОКОНКУРСІ НА ТИТУЛ «МІС ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ – 2019»

Шановні студенти, викладачі, гості! Дякуємо усім за участь в голосуванні у фотоконкурсі «Міс факультету мистецтв – 2019»! За результатами голосування (753 голоси – 32% від загальної кількості) перемогу в конкурсі