ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

26 грудня свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Володимир Пилипович Лопушан!

Шановний імениннику! Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Дня Вашого народження!

Зичимо Вам щастя і здоров’я, родинного затишку і любові Ваших рідних, близьких та друзів, успіхів у роботі, невичерпної творчої наснаги та завзяття, тепла та злагоди. Нехай здійсняться Ваші творчі задуми та плани, усі Ваші починання завжди супроводжує успіх, а доля подарує багато світлих літ у мирі, щасті, добробуті. Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитні віру, надію та любов!

Адміністрація факультету,
колектив кафедри образотворчого мистецтва

РОЗКЛАД БЕЗКОШТОВНИХ ВЕБІНАРІВ ВІД CLARIVATE ANALYTICS (ЩОДО ПЛАТФОРМИ WEB OF SCIENCE)РОЗКЛАД БЕЗКОШТОВНИХ ВЕБІНАРІВ ВІД CLARIVATE ANALYTICS (ЩОДО ПЛАТФОРМИ WEB OF SCIENCE)

Інформуємо зацікавлених науковців та авторів про безкоштовні оновлені серії вебінарів від Clarivate Analytics українською та російською мовами 16-19 липня. Це стало можливим завдяки придбаному МОН України за кошти держбюджету за

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!З ДНЕМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ!

ДОРОГІ НАШІ ЧОЛОВІКИ! Вітаємо Вас з Днем Захисника Вітчизни — святом, яке увібрало в себе багаті і славні традиції, що уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯЗ НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

День народження – найбажаніше свято в році, адже в цей день навколо іменинника відбуваються справжні чудеса і збуваються його мрії і бажання! Здійснення мрій та справжніх чудес напередодні Нового року