ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УКРАЇНСЬКА ХОРОВА МУЗИКА

УКРАЇНСЬКА ХОРОВА МУЗИКА

18 березня 2022 року відбувся міжнародний вебінар, організований Міжнародною Федерацією Хорових Диригентів (ICCF). Тема зустрічі: “Українська хорова музика”. Спеціальний гість – Оксана Сухецька, член-засновник ICCF, старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва.
Переглянути запис прямого ефіру можливо за покликанням:

ПІДСУМКИ ТВОРЧОГО ІНТЕРНЕТ-ПРОЕКТУ «МІЙ ДІМ – МОЯ УКРАЇНА»ПІДСУМКИ ТВОРЧОГО ІНТЕРНЕТ-ПРОЕКТУ «МІЙ ДІМ – МОЯ УКРАЇНА»

На кафедрі образотворчого мистецтва було підведено підсумки регіонального творчого інтернет-проекту, дитячої та юнатської творчості ініційованого кафедрою та «Малою академією народного мистецтва». Усі учасники проекту «Мій дім – моя Україна» нагороджені

УВАГА! ВЕБІНАРИ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATE ANALYTICS З ПИТАНЬ ПРЕДСТАВЛЕННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ УЧЕНИХ У СВІТОВІЙ СИСТЕМІ НАУКОВИХ КОМУНІКАЦІЙУВАГА! ВЕБІНАРИ ВІД КОМПАНІЇ CLARIVATE ANALYTICS З ПИТАНЬ ПРЕДСТАВЛЕННЯ НАУКОВИХ ПРАЦЬ УЧЕНИХ У СВІТОВІЙ СИСТЕМІ НАУКОВИХ КОМУНІКАЦІЙ

Шановні викладачі! Доводимо до вашого відома, що 18–20 лютого 2019 року проводяться вебінари від компанії Clarivate Analytics з питань представлення наукових праць учених у світовій системі наукових комунікацій (доповідач – канд. біолог.