ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЛЕКЦІЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

ЛЕКЦІЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

20 квітня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ» проведено лекцію-презентацію для здобувачів спеціальності «025 Музичне мистецтво» ‒ «Особливості музичного виконавства на сучасному етапі».

Ознайомити із сучасними тенденціями інтерпретації музичних творів учасників заходу люб’язно погодився народний артист України, завідувач кафедри спеціального фортепіано № 1 НМАУ ім. П. І. Чайковського Юрій Миколайович Кот. Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Анатолій Сергійович Коваленко.

Юрій Миколайович Кот у дистанційному форматі на платформі ZOOM висвітлив різні аспекти музичного виконавства сьогодення. Обговорювалися питання теорії та практики музичного мистецтва, артистичної й педагогічної діяльності. Кульмінацією заходу стало виконання маестро творів світової класики та власного доробку.

Адміністрація факультету мистецтв та співробітники кафедри інструментального виконавства дякують Юрію Миколайовичу Коту та всім учасникам заходу за активну участь і бажають нових звершень у галузі музичного мистецтва!

ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ У «СТАРІЙ УМАНІ»ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ У «СТАРІЙ УМАНІ»

3 жовтня, напередодні Дня народження нашого міста, у виставкових залах державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулася презентація виставки учасників творчого об’єднання «Арт-Умань». Свій творчий доробок у різних мистецьких жанрах представили

МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПИСАНКАРСТВА «ДЕРЕВО ЖИТТЯ»МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПИСАНКАРСТВА «ДЕРЕВО ЖИТТЯ»

Напередодні Великодніх свят 19 квітня 2022 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини для дітей молодшого шкільного віку та їх батьків, які вимушено переїхали до нашого міста з