ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА!

УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА!

День Європи ‑ це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність. У День Європи Європейський Союз виходить на вулиці України, щоб разом з українцями показати, що Україна — частина Європи. З нагоди Дня Європи на базі кафедри інструментального виконавства 25 травня відбулась година спілкування для здобувачів освітнього ступеня «Бакалавр» «День Європи – день єдності України і ЄС у боротьбі за цінності вільного демократичного світу», відповідальна – куратор Людмила Семко.

Здобувачі вищої освіти переконані в тому, що Україна непохитна в своєму виборі майбутнього – вона є частиною європейської родини та впевнено рухається до членства в ЄС.

Після перемоги України, наша країна відкриє величезні можливості для європейських компаній інвестувати у масштабне відновлення та реконструкцію країни. Більше того, Україна – це масштабний ринок споживачів. Наша країна також є чудовим місцем для бізнесу з ЄС, який постраждав від санкцій проти росії, що дозволяє їм перенести свої потужності та діяльність у демократичну та європейську Україну.

ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ТРІО «SERBIAN STAR»ПЕРЕДНОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ТРІО «SERBIAN STAR»

27 грудня, на передодні новорічних свят, відбувся святковий концерт лауреатів і переможців всеукраїнських та міжнародних конкурсів, студентів-магістрантів факультету мистецтв – інструментального тріо «Serbian Star» у складі Йована Дрманіча, Дарко Марковіча

ЗАПРОШЕННЯ НА СТАЖУВАННЯ В ПРАЗЬКОМУ ІНСТИТУТІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇЗАПРОШЕННЯ НА СТАЖУВАННЯ В ПРАЗЬКОМУ ІНСТИТУТІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Шановні науковці! Запрошуємо Вас пройти стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації (Чехія) за програмою підвищення кваліфікації «Публікаційна та проектна діяльність в країнах Євросоюзу: від теорії до практики» 15-24 серпня 2016 р.,