ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 28 серпня, свій День Народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства Олійник Тетяна Іванівна!

Міцного здоров’я та мирного неба —
Це все, що для щастя насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок, творчих натхнень,
Святкового настрою в цей ясний день!
Вас привітаєм від щирого серця,
Нехай Вам дуже щасливо живеться.
Хай успіх Вас доведе до зірок
І не відстає від Вас ні на крок!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедри інструментального виконавства

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

21 липня  свій День народження  відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та  вокально-хорових дисциплін  Сирота Зоя Миколаївна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас із Днем народження ! Від щирого серця

ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)»ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО)»

25 січня 2024 р. на кафедрі образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася робоча зустріч гарантів, розробників, стейкхолдерів і здобувачів освітньо-професійних програм «Середня освіта (Образотворче

ВІТАЄМО НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ДУЕТ «РЕНЕСАНС» З ПЕРЕМОГОЮ!ВІТАЄМО НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ДУЕТ «РЕНЕСАНС» З ПЕРЕМОГОЮ!

5-6 грудня 2019 року в місті Києві відбувся ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Елладійські ігри». В інструментальному жанрі Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс»