ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ВОЛОДИМИРА ДОЦЕНКА

УСПІШНО ПРОВЕДЕНО МАЙСТЕР-КЛАС ВОЛОДИМИРА ДОЦЕНКА

23 вересня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ» проведено майстер-клас Володимира Ігоровича Доценка. Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Анатолій Коваленко.

Заслужений артист України, професор, професор кафедри народних інструментів ХНУМ імені І. П. Котляревського Володимир Ігорович Доценко у дистанційному форматі на платформі ZOOM провів майстер-клас на тему «Удосконалення виконавської майстерності гітариста (на прикладі твору Хоакина Родріго Концерт Аранхуез II частина)» з асистентом-стажистом, лауреатом міжнародних конкурсів Ростиславом Голубовим. Як результат ‒ розкрито секрети розуміння змісту та виконавських проблем музики іспанського композитора. Гарним доповненням до майстер-класу виконання маестро Української балади на тему Платона Майбороди «Рідна мати моя» (аранжування Ференца Берната).

Переглянути подію можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1RrjO9MdELerFgosdZeFCIy2ohh78aecj/view?usp=sharing

Адміністрація факультету мистецтв та співробітники кафедри інструментального виконавства дякують Володимиру Ігоровичу Доценку за натхненну діяльність і бажають нових звершень у галузі музичного мистецтва!

НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИНА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

Сьогодні, під керівництвом голови вченої ради і декана факультету доц. Терешко Інни Григорівни, відбулося розширене засідання вченої ради факультету мистецтв в онлайн режимі (на платформі Zoom). На порядок денний було винесено наступні

НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»НА КАФЕДРІ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ВІДБУВСЯ ДЕРЖАВНИЙ ЕКЗАМЕН «КОНЦЕРТМЕЙСТЕРСЬКИЙ КЛАС»

19 травня 2020 року на кафедрі інструментального виконавства відбувся випускний екзамен «Концертмейстерський клас» студентів-магістрів 66-М групи денної форми навчання, спеціальності 025 «Музичне мистецтво», зі спеціалізації фортепіано. У складі державної екзаменаційної комісії були:

ЗАПРОШУЄМО НА ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ СТУДЕНТКИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ЄЛЕНИ ВАСИЧЗАПРОШУЄМО НА ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ СТУДЕНТКИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ЄЛЕНИ ВАСИЧ

Шановні викладачі, студенти! Запрошуємо Вас на звітний концерт студентки 4 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» кафедри інструментального виконавства Єлени Васич, який відбудеться 24 травня о 14:00 год. у приміщенні Уманської картинної